Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen'in beyin ameliyatı geçirmesi sonrası diziye devam edip edemeyeceği merak konusuydu.

Sağlık durumu iyiye gitse de usta isim diziye devam edemeyecek olması nedeniyle Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su artık Ahmet Mümtaz Taylan tarafından oynanacak

ahmet mümtaz taylan

YAPIM FİRMASINDAN AÇIKLAMA GELDİ

İki haftalık ara yaramadı! Teşkilat'ın yeni ismi kadrodan çıktı mı? İki haftalık ara yaramadı! Teşkilat'ın yeni ismi kadrodan çıktı mı?

Şirket yaptığı açıklamada “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız.

Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…” denildi.

Editör: Medya Tilkisi