Müge Anlı le Tatlı Sert programına başvuran Ayşe Kaya, sosyal medyada tanışıp aşık olduğu ve 5 kez görüp nişanlandığı adamın kendisini 670 bin TL dolandırdığını söyledi.

TELE1 neden kapalı? Merdan Yanardağ sebebini açıkladı TELE1 neden kapalı? Merdan Yanardağ sebebini açıkladı

Evlilik vaadiyle 670 bin TL dolandırıldığını söyleyen Ayşe Kaya, ''Benimle kurduğu hayalleri şuan başkasıyla yaşıyor. Bu yüzük ölünce parmağımızdan çıkacak demişti.'' ifadelerini kullandı.

Ayşe Kaya’nın kendisini evlilik vaadiyle 3,5 buçuk oyalayıp 670 bin TL dolandırdığını söylediği Tarık Ateş, canlı yayına telefonla bağlandı. Tarık Ateş, ''Ayşe’den 17 bin dolar aldım. 150 bin TL ediyordu'' dedi. Ayşe hanım, Tarık’ın kendisinden aldığı paraları ve kendisinden aldığı paralarla satın alınan arabayı geri istedi.

Tarık, ''Ben bu aracı satacağım fakat aracın bazı hasarları vardı. 50-60 bin TL’lik hasarı tamir ettirmeden satamam'' dedi. Ayşe hanım ise ''Araba benim zaten satmadan bana ver arabamı'' dedi.

müge anlı-39

Canlı yayına telefonla bağlanan Tarık’ın yengesi Esen hanım, arabanın kocasının üzerine olduğunu ve Tarık’ın arabayı Ayşe’ye vermesi gerektiğini söyledi.

Tarık’ın kendisini evlilik vaadiyle 3 buçuk yıl oyaladığını söyleyen Ayşe, ''Bana açıklama yapmadan başka bir kadını hayatına aldın. Bu kadar mıydı senin şerefin. Neden beni bu kadar oyaladın. Ben abimi ve ailemi karşıma aldım senin için.'' diyerek sitem etti.