Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, bugün itibarıyla sezon finaline çıkacaklarını söyleyip "Rahmi Bey'e boyuna 'öldü' diye haber yapmayın. Benim için de 'boşandı' diye yazmayın. Gözü olanın gözü çıksın. Kim böyle yazıyorsa Allah onun başına versin" dedi. İşte Müge Anlı boşanıyor mu sorusunun yanıtı.

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile boşanacakları iddialarına çok sert çıktı.

İşte ünlü gazetecinin açıklaması:

Şimdi tatile giriyoruz diye Rahmi Bey'e boyuna 'öldü' diye haber yapmayın. Benim için de 'boşandı' diye yazmayın. Bunları yazanlar olursa benim sosyal medyayı çok iyi kullanan seyircilerim var. Bunları spam'leyecek mişsiniz. Ben ne olduğunu bilmiyorum ama böyle şikayet edecekmişsiniz.

"ADAM ASLAN GİBİ MAŞALLAH"

Adam aslan gibi maşallah. Ben de çok mutluyum maşallah. Gözü olanın gözü çıksın. Kim böyle yazıyorsa Allah onun başına versin. Gerçi Rahmi Bey 'Benim ömrüme ömür katılıyor' diyor. Doğru söylüyor.

Baştan söyleyeyim kardeşim. Bunları spam'leyeceğiz. Bir şey olsa herhalde bir gazetede falan 'öldüler' diye haberimiz çıkar. İnsanların yaşamları ile mutluluklarına dair böyle haberler yapmak çok çirkin. Zaten Instagram hesabımdan gerekli olan şeyleri yayımlıyorum. Allah Rahmi Bey'e de Şevki Hoca'ma da uzun ömürler versin.

MasterChef All Star'da yürekler ağza geldi! Kızgın yağ tavasıyla düştü MasterChef All Star'da yürekler ağza geldi! Kızgın yağ tavasıyla düştü

Geri zekalılar o boşandı, bu boşandı.