Dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip olan ABD’li dijital yayın platformu Netflix’in yayına başladığı günden bugüne seyirci ile buluşturduğu yapımların bazıları, hiç kuşkusuz seyircinin gönlünde taht kurdu. Özellikle de kadrosu ve farklı konusu ile hafızalara kazınan ve final yapması ile seyircisini bir hayli üzen La Casa De Papel dizisi, bunlardan biriydi. Geçtiğimiz yıllarda final yapan La Casa De Papel için Netflix bir yeni adım attı.

Yalı Çapkını ekran başındakileri de ağlattı! Korhanların en acı gücü Yalı Çapkını ekran başındakileri de ağlattı! Korhanların en acı gücü

Çok izlenen ve dünyanın her yerinde popüler olmayı başaran bir İspanyol yapımı La Casa De Papel, İspanya Merkez Bankası’nda başlayan soygun ve sonrasında yaşananları konu alıyordu. İnce olay örgüsü ile ilgi çeken La Casa De Papel dizisinin finali, seyirciyi bir hali üzdü. La Casa De Papel’in devam serisini çekme kararı veren Netflix, bu kez ‘Berlin’ isimli yapım için kolları sıvadı.

La Casa De Papel evreninde geçen ve serinin devamı niteliğinde yayınlanacak olan Berlin isimli dizi için hazırlıklar başladı. La Casa De Papel dizisinde Pedro Alonso’nun canlandırdığı Andres de Fonollosa olarak da bilinen Berlin karakterinin hikayesine odaklanacak olan yeni dizisinin fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Berlin’in hayatının bilinmeyenlerine odaklanacak olan La Casa De Papel serisinin devamında yer alacak olan ünlü isimler netleşmişken; dizinin yayın tarihi de ortaya çıktı.

BERLİN İÇİN YAYIN TARİHİ AÇIKLAMASI GELDİ

Başrol olan Berlin’i yine Pedro Alonso’nun canlandıracağı La Casa De Papel dizisinin devam serisi Berlin’de aynı zamanda; Michelle Jenner, Tristan Ulloa, Begona Vargas, Julio Pena Fernandez, Joel Sanchez gibi İspanya’nın beğeni toplayan isimlerin yer alacağı da kesinleşti. Berlin’in hikayesine özel bir ışık tutacak olan Berlin dizisinin yayın tarihi de Netflix’in yayınladığı fragman ile ortaya çıktı. Netflix’in yayınladığı fragmana göre, bu yıl seyirci ile bulaşacak olan Berlin dizisi, aralık ayında gösterime girecek.