Safra kesesinde sorun olduğu anlaşılan Niran Ünsal başarılı geçen ameliyat sonrası sağlık durumuyla ilgili sevenlerini bilgilendirdi.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında yüksek ateş ve ağrı ile apar topar hastaneye kaldırılan Niran Ünsal, 'Sol böbreğimde ve böbrek yolunda çok yüksek iltihap görüldü. İğnelerle serumlarla yoğun bir tedavi gördüm.' demiş ve o dönem tüm konserlerini iptal etmek zorunda kalmıştı. Bir süredir sağlık sorunlarıyla savaşan Niran Ünsal ameliyat oldu.

Niran Ünsal ağrı şikayetiyle gittiği İstanbul'daki özel bir hastanede Genel Cerrah Doç. Dr. Hüseyin Kadıoğlu tarafından ameliyat edildi. Yapılan tetkikler sonucu safra kesesinde sorun olduğu anlaşılan Niran Ünsal acilen ameliyata alındı.

HASTANE ODASINDAN PAYLAŞIM YAPTI

Başarılı geçen ameliyatının ardından Instagram hesabından mesaj yayınlayan Niran Ünsal, ''Şükür elhamdulillah, ameliyatım iyi geçti.'' ifadelerini kullandı. Hastane odasının kapısının fotoğrafını paylaşan Ünsal, bu süreçte yanında olan eşine, ameliyatını gerçekleştiren doktoruna, ailesine ve kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan'dan mesaj var! Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan'dan mesaj var!

ekran-resmi-2022-04-29-14-rYPb