Kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanan Dilan Polat ile kız kardeşi Sıla Doğu,cezaevinde kavga etti.

Tutuklu yargılanan Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu, Silivri cezaevine gönderilmişlerdi.

dilan-polat2-6vWz

Dilan Polat'ın beğenmediği için yemek yemediği ve çok sigara içtiği, bu yüzden bağışıklık sisteminin çöktüğü ortaya çıktı. Posta gazetesinin haberine göre, ağrıları nedeniyle doktora üç kez muayene olan Polat’a orta kulak iltihabı teşhisi konuldu.Tek kişilik hücreye geçme isteği kabul edilmeyen Dilan Polat'ın bütün gün koğuşta pijamayla dolaştığı, soruları cevapsız bıraktığı öğrenildi. Sıla Doğu'nun da psikiyatri servisine başvurarak yeşil reçeteli ağır depresanlar istediği iddia edildi.

Sıla Doğu ayrıca diğer tutuklular ile kavga etti. Havalandırma saatinde bir tutuklu, Sıla Doğu'ya "Sosyetik hırsızlar da burada" diye laf attı. Buna sinirlenen Sıla Doğu, kadın tutuklunun üzerine yürüdü. İnfaz koruma memurları, kavgayı güçlükle ayırdığı iddia edilirken Polat , dosyasını başından beri takip eden gazeteci Emrullah Erdinç bu haberi yalanladı.

Dilan Polat'ın Yardımcısı Şule Sınır Dışı Edildi! Dilan Polat'ın Yardımcısı Şule Sınır Dışı Edildi!

HABER DOĞRU DEĞİL

Gazeteci Emrullah Erdinç ise Sıla Doğu'nun cezaevindeki kavga olayını yalanladı. Erdinç, sosyal medyadan "Sıla Dogu’nun cezaevinde başka bir tutulu ile “sosyetik hırsız” lafı yüzünden kavga ettiği ikiliyi gardiyanların ayırdığı bilgisi doğru değil" paylaşımını yaptı.

emrullah