Çocuk oyuncu olarak ünlenen Beren Gökyıldız'ın son haline usta sanatçı İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan bir uyarı geldi.

Beren Gökyıldız'a "5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek" diyen Tatlıses, şunları dile getirdi:

"Yeşil vadinin kızının 5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek ben güzel kızımızı Ankara'da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşALLAH abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum."

Mehmet Ali Erbil sevgilisinin doğum gününde evlenme teklifinde bulundu Mehmet Ali Erbil sevgilisinin doğum gününde evlenme teklifinde bulundu

İbrahim Tatlıses'in bu yorumuna sosyal medyada tepki yağarken ünlü sunucu Serap Paköz hayli sert ifadelerle tepki verdi.

Televizyoncu Serap Paköz Tatlıses'in paylaşmına ateş püskürdü. "Şiddete meyili insanların eli dursa ağzı durmaz! İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır…" diyen ünlü isim "Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince, pisikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hala "imparator" diye baştacı yapanlar da en az onun kadar kışkırtıcıdır. NOKTA!" ifadelerini kullandı.

Serap Paköz (1)