3 ay önce boşanan Okan Karacan ve Zeynep Kadıoğlu, alacak verecek meselesi yüzünden birbirine girdi. Geçtiğimiz haftalarda eski eşinin ortağı olduğu şirketin önüne giderek olay çıkaran Karacan'ın önceki akşam da baldızıyla tartıştığı ve burnunu kırdığı ileri sürüldü. Gözaltına alınan Karacan, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Alacak meselesi olaylı bitti! Okan Karacan ile eski eşi karakolluk oldu

Karacan'dan 2 çocuk sahibi olan Zeynep Kadıoğlu, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak yardım çağrısında bulundu.

"CAN GÜVENLİĞİMİZ TEHLİKEDE"

Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, "Eski eşim Okan Karacan tarafından tehdit edilmekteyim. Eski eşim daha önce 29.03.2023 tarihinde çalıştığım iş yerime gelerek uzaklaştırma kararını ihlal etmiş ve son olarak 15.04.2023 tarihinde oturduğum evime gelerek annem Emine Kadıoğlu'nu ve ablam Zerrin Kadıoğlu'nu darp ederek hastanelik etmiştir. Eski eşime karşı mahkeme tarafından verilmiş olan uzaklaştırma kararım olmasına ve Okan Karacan isimli hesabından ve özel numaralardan arayarak sürekli biçimde beni ve ailemi yoğun biçimde tehdit edip hakaretler etmesine rağmen eski eşim gözaltından serbest bırakılmıştır. Ben ve ailem kendisi hakkında şikayetçi olduk. Can güvenliğimiz tehlike altında. Eski eşim Okan Karacan tarafından bütün kamuoyu önünde açıkça tehdit edilmekte olduğumu duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Adliye çıkışı sosyal medya hesabından peş peşe videolar paylaşan Okan Karacan ise çocuklarını almak için elinden geleni yapacağını söyledi.