TREND SAÇLAR VE YENİ NESİL HOUTE COUTURE TOPUZLAR

2020 Yılına girerken sac tasarımlarıyla göz kamaştıran heyecan verici akımlar yaratan kuaförlerin, hayal güçlerini, Gelin isterseniz birlikte tanıyalım,
Gökyüzü enerjisine uyum sağlayan yüz şekillerine en çarpıcı tasarımlar özgür yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımla fütüristik kadın profilini eşsiz kılan gizemi çekicilik ile buluşma ve iz bırakma..
Adeta zamanlar arası seyahatin yolcuları, sezonun yeni nesil topuzlarında kusursuz cazibesiyle modern şıklığın tarzını oluşturabiliyor.


2020 kadınları,kendileri için oluşturdukları kombinasyonların finalini sanatsal bir tasarıma dönüştürüyorlar...
Dünyadaki birçok moda gösterisini destekliyen geleceğin kadını yeni nesil saç trendleri için referans olma özellikleri cok yüksek.


Doğal düşüncenin barınamadığı saç stiliyle, klasik sac stillerinin kalıplarını ve kodlarını kırmayı seviyorlar,
Modern zamanlara kadar uzanmayı kendilerine ilke edinmiş tüm kadınlar, Rekabet kutusunu açtığımızda ise özgüvenle kırmızının görkemli ihtirası göze çarpıyor.


Adeta heyecanla ve tutkulu bir şekilde mimari duruşunu cömertçe sergiliyor
MAKYAJ; Kişiye özel doğallığı, net bir görünümü ve cilde ağırlık yapmayan, rahatsız etmeyen kapatıcılığı hafif fondöten ürün grubuyla bütünselliği vurgulayarak cildin üzerinde ön zemini oluşturarak,
Kişinin ten rengine uyum sağlayacak şekilde,Şaşırtıcı derecede hafif yapılı, akıllı Concealer' formülleriyle sihirli dokunuşlar yaparak tonlamaları yaparız. Daha sonra üst göz kapağı yoğun renklerle derin gölgeleri oluştururuz. Kirpik dip boylarda ise eyeliner destekler, farların geçişleri ile net yoğunluğu fixs ederiz.

Detaylarda göz, ten, giydiği renklerin ışıltılı göz kamaştırıcı görünümünden ödün vermeden tatlı sertlikler katarak makyajın yakışmasıyla parelel güzelliğin,sırrını bakışlarıyla keşfedebilirim!

SAC STİL TASARIM / O&V KUAFÖR
SİTİL TASARIM; EZRA VE TUBA
MAKYAJ TASARIM :ERDEM ŞAHANLI
FOTOĞRAF TASARIM :ÖZER:ERGÜLER