Selda Bağcan geçtiğimiz günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Konserde sürprize imza atan Selda Bağcan, genç şarkıcı Aleyna Tilki ile birlikte düet yaptı. Aleyna Tilki usta sanatçı ile Gesi Bağları’nı söyledi. Bağcan ile düet yapan Tilki, aldığı övgüler karşısında, "Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım" ifadelerini kullandı.

Meral Konrat ve Anta Toros oyunculuk botoksu yaptırdı Meral Konrat ve Anta Toros oyunculuk botoksu yaptırdı

Gökhan Türkmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Aleyna Tilki'yi sahnesinde konuk eden Selda Bağcan'a tepki gösterdi.

Türkmen, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!"

gökhan türkmen-1

Gökhan Türkmen'in bu tepkisine ise Aleyna'nın annesi taze şarkıcı Havva Özrel'den jet yanıt geldi...

Gökhan Türkmen'in Aleyna Tilki ve Selda Bağcan hakkındaki bu açıklaması kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Türkmen'in tepkisini paylaşan bir Instagram sayfasına, Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in verdiği cevap dikkat çekti. Aleyna Tilki'nin annesi, Gökhan Türkmen'in kızı hakkındaki eleştirisi karşısında şu ifadeleri kullandı: ''Aleynanın nesi değersiz gelmiş beyfendiye 16 yaşından beri kösteklerle mucade ediyor rüştünü ispat edemedi mi ? Ne gereksiz bir eleştiri Aleyna hanımın reklama değil yaptığı işe emeğe saygı beklentisi var''

ekran-resmi-2022-08-05-08-axri