Armağan Çağlayan İzmir'de "Size anlatacaklarım var" gösterisinde yaşanan organizasyon sorununu sosyal medyadan dile getirdi.

Deprem bölgesinden yanıltıcı bilgi vermekten tutuklanan MasterChef Uğur Kardaş, serbest bırakıldı Deprem bölgesinden yanıltıcı bilgi vermekten tutuklanan MasterChef Uğur Kardaş, serbest bırakıldı

Bütün biletlerin bir anda satılmasına rağmen salon 80 kişinin olmasının sorumluluğunu İzmir belediyesine yükleyerek sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Çağlayan açıklamasında; "İzmir Büyükşehir Belediyesi size anlatacaklarım var gösterisini satın aldı. Biletler 45 saniyede bitti. Instagramdan milyon “hakarete” uğradım.Gösteri günü geldi . Salonda olan kişi sayısı 80. Bütün profesyonelliğimle işimi yaptım. 2 saat gösteri yapıp sahneden indim.Ben de sisteme çözüm bulmakla pek sorumlu değilim. Hem işinizi düzgün yapmıyorsunuz , hem de bana bağırıyorsunuz dedim. Ben instagramdan biletler bittiği için milyon hakarete uğradım, hem de siz bana sesinizi yükseltiyorsunuz dedim. Ve ben de sesimi yükselttim.Liyakatsiz insan zor hayatın her alanında zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız ! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız! Daha da beni oyunla ilgili aramayın! @tuncsoyer @izmirbld Bu arada, İzmir Büyükşehir Belediyesi kültür Müdürü Ceren Hanım, yarın sekreteri aracılığıyla, yarın görüşebiliriz dedi. Artık size ihtiyacımız yok Ceren Hanım. Ne size , ne belediyeye. İşinizi doğru yapın herkese yeter! Siz de o koltukta işinizi doğru yaparak oturabilirsiniz!..." sözlerini sarf etti.

armağan çağlayan-4