Ebru Şallı'dan zor karar! Kaybettiği oğlu Pars'ın eşyalarını bağışladı Ebru Şallı'dan zor karar! Kaybettiği oğlu Pars'ın eşyalarını bağışladı

Acun Ilıcalı'nın iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdığı iddia edildi. Altunkaya’nın, sevgilisi Ilıcalı’yı terk ettiği konuşuluyor. İşte ayrılığın perde arkası…

Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkıyla ilgili bomba bir iddia ortaya iddia edildi. 

İddiaya göre. Ayça Çağla Altunkaya sevgilisi Acun Ilıcalı'yı terk etti. Ayrılmanın nedeni ise herkesi şoke etti. 

Son olarak Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülen ikili bir daha yan yana görülmedi.

53 yaşındaki televizyoncu katıldığı davetlere Altunkaya'yı götürmeyince ayrılık iddiaları da gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın bir paylaşımına yorum yapması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa'nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği gösterdi. 

Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile olan düğün fotoğrafını paylaşmasının ardından Çağla sinirlenmiş, Twitter hesabından "Susuyorsam asaletimdendir" paylaşımını yapmıştı.

Acun Ilıcalı bu olaylar karşısında tepkisiz kalsa da Çağla ile ilişkilerinin oldukça iyi gittiği belliydi! Birlikte fotoğraflar paylaşıyor;

Sevgilisinin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Ilıcalı, "Çağla'yla çok güzel bir ilişkimiz var. İki yılı devirdik. Çok üretken bir dönem geçiriyorum ve bunda Çağla ile yakaladığım huzurun önemli olduğunu düşünüyorum... Ben kafa olarak 25 yaşımda kaldım. Belki annemleri kaybettiğim dönemi yaşıyorum hep. Çünkü çocukluğum, yani o dönemlerim çok mutlu geçti... Çağla da kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz." sözleriyle ne kadar mutlu olduğunu dile getirmişti.

İddialara göre Ayça Çağla Altunkaya, Acun Ilıcalı'yı terk etti.

Çağla'nın, Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı Esat Yontuç'un oğlu Esathan'ın doğum günü partisinde görünmemesi de iddiaları güçlendiren bir işaret olarak yorumlandı.

Acun Ilıcalı ve tüm kızları bu doğum günü partisindeydi ama Çağla bu karede yoktu.

ikili şu an Instagram hesaplarından birbirlerini takip ediyor ve fotoğraflar da yerli yerinde duruyor. 

İşte Acun ve Ayça'nın mutluluk pozları.

Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya

acun ılıcalı ayça çağla

acun çağla altunkaya youtube