Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının konuğu olan yazar Sevda Türküsev ve fenomen Murat Övüç arasında gergi,n anlar yaşandı...

Fenomen Dilan Polat'ın peşinden ağladığı iddia edilen Murat Övüç'e ateş püskürdü. Övüç ile Türküsev arasında canlı yayında gerginlik yaşandı.

Türküsev, "Lütfen Murat Övüç'ü takip etmeyin" diyerek sözlerine "Murat Övüç'ün milyonlara hitap edebilmesini sağlayan biziz. Biz takip etmezsek onlar bir hiç" ifadeleriyle devam etti.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ın hastalığına teşhis konuldu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ın hastalığına teşhis konuldu

Sözlerine, "Murat Övüç dini kullanıyor" diye devam eden Türküsev'in sert açıklamalarının peşinden yayına bağlanan Övüç, kendini savunurken kaç tane çocuk okuttuğunu söyledi.

Türküsev "Söylemleriniz ve küfürleriniz hiç hoş değil. Takip edilmesi gereken bir insan değilsiniz" derken Övüç geri adım atarak saygı duyduğunu söylese de ünlü isim hızını alamadı. Murat Övüç "Ben herkes tarafınca saygı ve hürmet gören bir insanım" diyerek yayından gitti.

Sevda Türküsev ise hızını alamayarak "Olan normal insanlara oluyor zengin ve ünlü insanlara pek bir şey olmuyor. Bu tip örnekler normal halkı yolda çıkarttı. Tepemize çıktınız senelerdir ya! Her zaman sanat dünyasını da eleştirdim sosyal medyayla birlikte Murat Övüç hemen kalkıp ben burs veriyorum, bana ne abi ben de yapıyorum. Paravan Kuran-ı Kerim..." diyerek sert çıktı.