Müge Anlı’da hikayesi anlatılan 36 kişilik haymatlos ailesini sosyal medyada gündem oldu. Canlı yayında abisi Erdal Bey’le karşı karşıya gelen Galip Bey sinir krizi geçirdi. 36 kişilik haymatlos ailesi stüdyoyu birbirine kattı.

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 36 kişilik haymatlos ailesinin yaşam öyküsü izleyenleri şaşırttı.  Anlı, babası tarafından küçük yaşta köle olarak satıldığını söyleyen kimliksiz Galip Bey ve ailesini ağırladı. 36 kişilik Haymatlos ailesinin yaşadıkları soruna dikkat çeken Müge Anlı, onların yurtsuz belgesiyle hayatlarını sürdürdüklerini söyledi.

24 Mayıs 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı 24 Mayıs 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı

Babasının kendisini diğer kardeşlerinden ayırdığını iddia eden Galip Bey, kardeşi Erdal Bey ile canlı yayında tekrar yüzleşti. Cimbil soyadı yerine Gül soyadlı vefat etmiş bir kişinin kimliğine kaydedildiği ortaya çıkan Galip Bey ile Erdal Bey arasında yaşanan gerilim sonrasında stüdyo karıştı.

muge-anli-haymatlos-ailesi

Erdal Bey, Galip Bey’in yalan söylediğini vurgulayınca, Galip Bey sinir krizi geçirerek önce saçlarını yoldu ardından “yeter” diye bağırarak olduğu yerde dövündü. Daha sonra yerinden kalkıp Erdal Bey’in üzerine yürüyen Galip Bey’i aile üyeleri sakinleştirdi. Olay sırasında küfür ve hakaretler havada uçuştuğu için canlı yayına ses verilmedi.

Müge Anlı ve ekibinin de araya girmesi ile düzene giren programda Anlı 36 kişilik kimliksiz aileye müjdeyi verdi. Ünlü sunucu ailenin vatandaşlık başvurularının alınacağını söyledi.

haymatlos-ailesi-kavga