Uzi Ağrı konserine katılmamasıyla gündemde.

Konsere Uzi'nin katılmama sebebi olarak ekonomik uçuşu kabul etmmesi gösterilmişti.

Ama Uzi bu haberleri yalanladı ve sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: "Birazdan bize kesilmiş EKONOMİ BİLETLERİ paylaşıcam kabul etmiş miyiz etmemiş miyiz. Benim önüme MUSTAFA SANDALI ÇIKARAMAZSIN hele hatır gönülle aman adam yaşlı aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023 kimin ne iş yaptığı kimin ne kadar dinlendiği ortada değerli Mustafa Sandalı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye cıkmak istiyor diye" sözlerine yer verdi.

uzi-1

MUSTAFA SANDAL'DAN CEVAP

Festivalde yer alan sanatçılar arasında olan Mustafa Sandal Uzi'ye cevap verdi. Sandal paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

Sevgili Uzi kardeşim. Kayıtlara geçen; senin okuduğun ve başka sanatçıların okuduğu 150 adet "hit" olmuş eserin olduğunda, Avrupa'da ödüller aldığında ve 30 yıl sonra da on binlerce kişi seni alkışladığında tekrar konuşuruz. Şarkılarını beğeniyorum, umarım başarırsın. Şöyle bir tweetlere baktım da cevap vermeme gerek kalmamış, en iyi cevabı her zaman halk verir, vermiş de. Bu arada beni konser öncesi arasaydın benden sonra çıkmana müsaade eder destek olurdum. Genç yetenekler başımızın tacıdır. Alkışın ve ışığın bol olsun, kariyerinde başarılar dilerim.

Acun Ilıcalı'nın 1100 çalışanı ile tatili gündem oldu Acun Ilıcalı'nın 1100 çalışanı ile tatili gündem oldu

mustafa sandal-4