Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf kısa sürede gündeme oturdu. Bunun sebebi de Nilperi Şahinkaya'nın, Türkiye'nin yüreğinde kapanmayan bir yara olan Münevver Karabulut'u vahşice öldürmesiyle hafızalara kazınan Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu ile birlikte poz vermesi. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken Nilperi Şahinkaya'dan da açıklama geldi.

Münevver Karabulut cinayeti vahşi kadın cinayeti dendiğinde ilk akla gelenlerden... Türkiye'nin yüreğinde Münevver Karabulut'un hala taze...

Bir lise öğrencisi olan Münevver Karabulut, 3 Mart 2009'da Cem Garipoğlu tarafından vahşice katledildi.

Şeyma Subaşı boşanma davası mı açtı? Şeyma Subaşı boşanma davası mı açtı?

Münevver Karabulut cinayeti toplumu ayağa kaldırdı.

DAHA 18'İNDEYDİ...

18 yaşında acımasızca öldürülen genç kızın ardından onlarca cevapsız soru kaldı.

O dönem tüm Türkiye'nin yüreğini ateş gibi yakan korkunç olay hala boğazımızı düğümlüyor.

CESEDİ ÇÖP KONTEYNERİNDE BULUNDU

Bedeni bir çöp konteyneri içerisinde bulunan 18 yaşındaki Münevver Karabulut'u öldüren kişinin eski sevgilisi Cem Garipoğlu olduğu ortaya çıktı.

197 GÜN KAÇTI

Kan donduran cinayeti işledikten sonra kaçan Cem Garipoğlu'nun bu kaçışı 197 gün sürmüş ardından teslim olmuştu.

Cinayetin üzerinden geçen 7 ay sonunda tutuklanan Garipoğlu'nun 24 yıl hapis cezasına çarptırıldığı açıklanmıştı.

Cem Garipoğlu'nun 2014 yılında bulunduğu cezaevinde kendisini asarak intihar ettiği haberleri yayılmıştı.

Nilperi Şahinkaya ve Sakine Garipoğlu

NİLPERİ ŞAHİNKAYA SAKİNE GARİPOĞLU OLAYI

Nilperi Şahinkaya'nın gündeme bomba gibi düşmesinin nedeni ise Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi Sakine ile aynı karede yer olması oldu.

Ünlü oyuncunun, Melis Şakak ve Sakine Garipoğlu ile aynı karede yer alması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

MÜNEVVER'İN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ KOLTUKTA MUTLU POZLAR TÜYLER ÜRPERTTİ

Münevver Karabulut'un katledildiği koltuğun üzerinde mutlu pozlar veren, Sakine Garipoğlu'nun da bulunduğu bu aile karesi de görenleri şaşkına çevirmişti.

Tüm bu yaşananların ardından Nilperi Şahinkaya'ya olan tepkiler kısa sürede büyümeye başladı. Oldukça kısa bir zaman geçmişti ki ünlü oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA'DAN CEVAP

Sözlerine "Hakkımda dünyanın en aptal linç kampanyası başlatıldı." diye başlayan Şahinkaya "hemen cevap vermem lazım" dedi.

Çeşme'de Melis Şakak ile buluştuğunu söyleyen ünlü oyuncu, Sakine Garipoğlu'nun Şakak'ın yanında kalan kişilerden biri olduğunu belirtti.

"SAKİNE'Yİ TANIMIYORUM"

Sakine'yi tanımadığının altını çizen Şahinkaya bu duruma "O kadar bilgili olamadım, kusura bakmayın" sözleriyle de sitemde bulundu.

Mekan çıkışı Melis Şakrak'ın bir ayna bulduğunu ve kendisinin o aynadan bu fotoğrafı çektiğini söyleyen ünlü isimin açıklaması gündem yarattı.

O gün dağıldıktan sonra bir daha Sakine Garipoğlu ile görüşmediğini ifade eden Şahinkaya, kendisini sosyal medyada dahi takip etmediğini söyledi. Son olarak sözlerini "bu kadar çirkenleşemezsiniz'' diyerek bitirdi.