Simge konserinde Müjde Uzman kurtlarını döktü! Simge konserinde Müjde Uzman kurtlarını döktü!

İrem Derici, Demet Akalın, Simge, Seda Sayan, Ece Seçkin, Gülben Ergen, Yonca Evcimik, Oğuzhan Koç, Zeynep Bastık, Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak gibi isimlerle çalışan, bu sene mesleğinde 30. yılını kutlayan Aras birisiyle çalışıp, çalışmayacağına dair kararını verme aşamasında en önemli kıstasının karşısındaki kişiyle arasındaki elektriğin uyumu olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı ile çalışmak isterdim

Çocukluk yıllarında bir bakanın ya da milletvekilinin özel kalem müdürlüğünü yapma hayalide olduğunu belirten Aras, mesleğine başladığı yıllardan itibaren bu mesleği icra ediyor olsaydım şu an Sayın Cumhurbaşkanımız ile çalışıyor olurdum. Sayın Cumhurbaşkanımızın kendisine hizmet etmek isterdim şeklinde konuştu.

Siyaset yapmak istiyorum

Çocukluk yılları ve o yıllardaki hayalleri ile ilgili soruya yanıt veren ünlü iletişim danışmanı, o yaşlardan bu yana hayali olan “Bodrum Belediye Başkanlığı” için mümkün olması halinde önümüzdeki yerel seçimlerde aday olmak istediğini söyledi.

Özgür Aras-1

Depremzede bir çocuğa koruyucu aile olmak için başvuru yaptım

Daha evvel koruyucu aile olma başvurusu yapan ancak önce annesinin ardından anneannesinin ve bu iki kaybın üzerine senelerdir hayatında olan köpeğinin kaybıyla zor bir dönem geçirdiğini bu sebeple o başvurusunu geri çeken Özgür Aras merkez üssü Kahramanmaraş olan 2 büyük depremin ardından bir depremzede çocuğa koruyucu aile olmak için yeniden başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Hande Erçel’i ve Serenay Sarıkaya’yı beğeniyorum

Günümüz star oyuncularından hangi isimleri beğeniyorsunuz sorusuna Özgür Aras; Hande Erçel, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’u beğendiğini, başarılı gördüğünü bu isimlerin iyi ekiplerle çalıştığını buna orantılı olarak da yer aldıkları projelerin yurtdışı pazarında da karşılık bulduğunu söylerken uzun yıllar bu şekilde devam edebilmelerini temenni ettiğini sözlerine ekledi.