Esra Ezmeci’yle ilgili bilinmeyen sürpriz bir de gerçek ortaya çıktı. Bu durum ise bir takipçisinin “Hep cinsel içerikli itraflarla gündeme geliyorsun. Oğlunu paylaş da görelim” yorumundan sonra ortaya çıktı.

Esra Ezmeci 2006 yılında Dalmaz Center’în sahibi Tutku Dalmaz ile evlenmiş. Bu evliliğinden ise bir de Tuğra Dalmaz isimli bir de çocuğu bulunuyor.Esra Esmeci 2015 yılında ise anlaşmazlıktan dolayı eşi Tutku Dalmaz’dan boşandı.

Demet Akalın'ı şampanya hasta etti! Migreni tuttu 50 iğne oldu Demet Akalın'ı şampanya hasta etti! Migreni tuttu 50 iğne oldu

SIR GİBİ SAKLADIĞI OĞLUNU PAYLAŞTI

Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda takipçilerin Kurban Bayramı’nı kutlayan Esra Ezmeci oğluyla birlikte bir de fotoğraf paylaştı ve fotoğrafın altına eklediği not ile aile kavramının üzerinde epeyce durdu.

Esra Ezmeci’nin fotoğrafının altına yaptığı duygusal yazı ise şöyle; Her bayram bir başlangıç, güzel günlere dua, inanca şükür etmektir. Bugün tüm sevdiklerinizi, yakınlarınızı, ailenizdeki tüm üyelere kavuşamasanız da onları çok sevdiğinizi hepsine söyleyin, bedensel olamasa da kelimelerin gücünü kullanarak sarılın bugün sevdiklerinize. Son defayı hayal etmeden, nefes alırken, kaybetmeyi beklemeden. Yanınızdayken kıymetini, değerini, sevginizi gösteremediğiniz sevdikleriniz varsa bugün bir kez daha düşünün, onlar olmasa hayat nasıl olurdu? Siz nasıl hissederdiniz? Bugün bu duyguyu hissedin ve sevginizi belli edin, hak ettikleri kıymeti, değeri, güzel sözcükleri verin. Alışmadan yokluklarına sevginizi belli edin sevdiklerinize. Bayramı sevdiklerinizin kıymetini bol bol bildiğiniz bir gün olarak geçirin. Sevgiyi bollukla karşıladığınız, çevrenizdeki hak eden herkese sevginizi hissettirebildiğiniz, yasamın keyfine vardığınız, güzel başlangıçlara yüzünüzü döndüğünüz, "iyi ki" lerin ve şükürlerin gününüzü doldurduğu, mutlu, huzurlu, dileklerinizin kabul olduğu bir bayram olsun.

esra ezmeci-2