Hayatının büyük bir kısmını Bodrum'da geçiren 81 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon, her yıl olduğu gibi bu yıl da denizle buluşmasını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Geçtiğimiz haftalarda denize atladığı anları takipçileriyle paylaşan Fedon, "Ve Fedon denize düştü." ifadelerini kullandı.

Fedon, gazeteci Sibel Arna’nın “Ne olursan ol rahat ol adlı YouTube programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, hayata bakış açısını ve rahatlık sırlarını bakın nasıl anlattı:

Ben ada çocuğuyum, mevsim ayırmam kendimi bildim bileli canım ne zaman isterse denize girerim. Ailemden böyle gördüm. Yeşilçam’ın efsane karakter oyuncusu Nubar Terziyan dayım olur. Özellikle o dört mevsim sudaydı. Yaz kış denize girerdi ama hava olsun diye değil.

İtiraf edeyim ben bazen hava olsun diye denize atlıyorum. Oğlum Teo’ya çek diyorum. Açıyorum kollarımı denize atlıyorum. Dayım öyle değildi.

Bodrum bugün sadece laylaylom beldesi değil. Dünya Bodrum’u biliyor. O zaman Bodrum’da pahalı yer olacak. Olmaz ise pahalı turist gelmez. Ben 500 liralık lahmacun olması taraftarıyım. Aşağıdaki 20 liralık da dursun. Süt banyosu yapan Ruslar var, yapsın. Milyon dolarlık yat sahipleri para harcamak istiyor, harcasın.

Yoksa ben fasulyenin kilosunu 50 liraya alıyorum, hanım söyledi İstanbul’da 80 liraymış.

Ben 55 yıllık evliyim ama evlilik doğaya aykırıdır. Ben insan isem imzaya gerek yok. Evlilik yok olacak. Dediklerimi 20 yıl sonra anlayacaksınız. Bir gün Ortaköy’de Sadıkoğlu Yalısı'na bir işe gitmiştik. Kapının girişinde şöyle yazıyordu: 'Evlilik daireleri resmî kerhanelerdir' Bir belediye memurunun imzası olmadan evlenememek ne demek?

Aşk acıdır. İnsan bünyesi için de hiç faydalı değildir.İlk görüşte aşk diye bir şey olmaz. O beğenidir. Mesela ben bir kadında 3G'ye bakarım: Göz, göğüs, g*t!

"Kadınlar bana tecavüz etti"

Neden erkekler kadını ailelerinden istiyor bilmiyorum bence kadınlar gelsin istesin. Çünkü bugüne kadar hep kadınlar beni ayarladı. 'Hadi Fedon gel sana bir kahve yapayım' diyenlerin hepsi bana tecavüz etti.

Editör: Medya Tilkisi