Seyir halindeki İETT otobüsü yandı Seyir halindeki İETT otobüsü yandı

Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ile yaşadığı gerginlikle gündem olan Seren Serengil çenesinin tutulması üzerine canlı yayından ayrılmıştı. Sık sık tartışan ve birbirlerine laf atan ikilinin arası yine gerildi. Arto'nun Bircan Bali'nin tarafında olması ise gözlerden kaçmadı. Son olarak koronavirüs olduğunu belirtip canlı yayından ayrılan Seren Serengil'in 'mobbing' paylaşımı olay oldu. Seren Serengil, paylaşımında dikkat çeken ifadelere yer verdi.

Seren Serengil açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Terbiyemden bugüne kadar yapılanlara 'Boşver Seren, bunlar kim, senin muhattabın olacak. Sakın cevap verme! Seviyeni düşürmüş olursun' dedim. Ama sabır da bir yere kadar. Hayatta en ucuz hareket biriyle aranız bozulduğunda gidip onun düşmanına yaklaşmak. Anca basit ve kalitesiz insanların yapacağı şey bu.

ADETA GÖZDAĞI VERDİ

Bugünden sonra sabrım ve nezaketim bitti. Çünkü sizler bunu anlayacak tipler değilsiniz. Size, sizin gibi yapmak lazım değil mi? Bundan sonra anlarsınız. Peki bakalım, dostunuzun düşmanı ile yola devam etmek ne demek bir öğreneyim. Sırf nasıl hissettiğimi anlamınız için... Sizin gibi olamam ama sizin yaptıklarınızı ben de yapmaya karar verdim. Bakalım 'Ah ne güzel yapıyorsun' mu diyeceksin? Şimdi sıra bende!"

seren mobbing