Dizinin başrol oyuncularından Sevda Erginci, beklentileri karşılayamayarak kısa sürede final yapmak durumunda kalan dizi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Dizinin final kararı almasıyla hayatının şokunu yaşadığını dile getiren Sevda Erginci’nin sözleri kısa sürede sosyal medya gündeminde deprem etkisi yarattı. Sevilen dizi ekranlara gelmeye başladığı ilk günden itibaren kendisine kemik bir izleyici kitlesi oluşturmuştu ancak bu, dizinin ekranlarda uzun soluklu şekilde tutunması için yeterli olmadı. Dizinin başarılı ve güzel oyuncu Sevda Erginci de final kararı karşısında yaşadığı şoku anlattı. İşte detaylar...

SENİ KALBİME YAZDIM FİNAL KARARI ALDI

Seni Kalbime Sakladım dizisi, ilk olarak 30 Haziran 2022’de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başladı. Başrollerinde Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci isimlerinin yer aldığı dizi, şu ana kadar 6 bölümle izleyici karşısına çıktı. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya ikilisi kaleme aldı. Büyük beklentiler eşliğinde izleyici karşısına çıkmaya başlayan dizisinin yeni bölümlerinde neler olacağı merakla beklenirken, bir yaz dizisi olarak başlayan Seni Kalbime Sakladım dizisinin, 11 Ağustos Perşembe akşamında ekranlara gelecek olan 7. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Dizide “Zeynep” karakteriyle başrolde yer alan Sevda Erginci, bu karar karşısında yaşadığı şoku anlattı.

İŞTE YAŞADIĞI ŞOKU BÖYLE ANLATTI!

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre Erginci, basın mensuplarına çok üzgün olduğunu söyledi ve yaşadığı şoku “Çok üzgünüm arkadaşlar. Beş dakika önce dizimin final kararı alındığı haberini aldım. Çok şaşkınım. Ne olur fazla bir şey sormayın!” sözlerini dile getirdi. Sevda Erginci, “Soru sormayın” ricasının ardından hızla aracına bindi ve oradan uzaklaştı.

Büyük kazadan sonra Sergen Deveci sahneye geri dönüyor Büyük kazadan sonra Sergen Deveci sahneye geri dönüyor

Sevda Erginci (3)