Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde büyük kriz! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde büyük kriz!

Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgiyle izlediği dizinin yüz dokuzuncu bölümü TOTAL’de (Tüm Kişiler) 5,16 izlenme oranı (rating), AB'de 5,28 izlenme oranı (rating) alarak adını zirveye yazdırdı.

EKİBE ACI HABER

Çetin, sevkiyat bilgilerine karşı kendi hayatını ortaya koyunca Ömer, Çetin’i de alarak İstanbul’a döndü. Şirket’in sevkiyatla ilgili planları değiştirmemesi için Çetin’in deşifre olduğu gizlenmeye devam etti.

Neslihan’ın aracının saldırıya uğramasıyla vurulan Gizem, hastaneye kaldırılırken Azerbaycan'dan gelen misafir ise vuruldu. Gizem için büyük bir endişe duyan Neslihan, Ömer’in Çetin’le anlaşma fikrini bir türlü içine sindiremedi.

Teşkilat 109+ (12)

Şirket’in örgüte yapacağı hava savunma sistemi sevkiyatıyla ilgili Çetin’den alınan bilgileri takip eden ekip yeni bir operasyona başladı. Planın uygulanacağı gemi şirketi yakından incelenirken bir yandan da ekibi düğün heyecanı sardı.

Korkut ve Sena’nın düğünü için herkes bir araya geldi. Ancak gelen son haberle Ömer, Uzay ve Pehlivan hızla görev başına döndü.

Teşkilat 109+ (6)

Çetin, yeni hayatına adım atarken, Ömer’in kurtuluşu için ihtiyaç duyulan ilacın nerede olduğunu bildiğini söyleyerek Neslihan’ın kafasını karıştırdı. Ömer, Pehlivan ve Uzay sevkiyatı önlemek için ölümle burun buruna gelirken Korkut’u ise acı bir haber bekliyordu.

Teşkilat’, yeni bölümleriyle pazar akşamı TRT 1’de.

Editör: Medya Tilkisi