Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan "Golden Orkide Awards Of The Year" ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini bulacak.

4 Temmuz’da Yalova’da düzenlenecek olan ödül gecesinde alanında başarılı 120 isim ödülleri ile buluşacak. Ödül gecesinde İstanbul Days Guide, Loca Dergisi, Avrupalı Bayan dergisi, Önce Vatan Gazetesi, Yeniçağrı Gazetesi, Alparslan Diyarı Gazetesi, Form Reklam Mimari (formdaistcom), Best Life Dergisi, Fırtına Haber gibi birçok medyanın yanı sıra gecede ulusal ve yerel ana akım medyada yerini alacak.

Ünlü gazeteci Sedat Sarıkaya'nın gazetecilikteki kariyerinin 10.yılına özel Yalova'nın en ünlü mekânlarından birisi olan Mawish Beach&Disco'da 4 Temmuz tarihinde düzenleyeceği törenin, kırmızı halı sunucuları Nevide Çiçek, İlknur Özkuş, Sevtap Gül ve Asena Tutar isimler arasında yer alıyor. Kariyerinde başarılı olan medya, spor, sinema ve kültür dalında kişi ve kurumlara ödüllerin verileceği gecede sahne alacak olan Yeşil Kasaba ve Mor Narpın, eğlenceyi zirveye çıkaracaklarını belirtti.

Narpın, "Ödül gecesinde hem ödül alacağız hem de sahne alacağız. Bu güzel geceyi düzenleyen emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ödül gecesi için şimdiden heyecanlanmaya başladık" ifadelerine yer verdi.

Editör: Medya Tilkisi