Didem Sarı’nın bu hamlesinin ardından İzzet Antebi ve Çağla Şıkel harekete geçti.

İş insanı İzzet Antebi ve Didem Sarı, 2009'da yılında hayatını birleştirmiş, geçen yıl ekim ayında da boşanmışlardı.

İzzet Antebi ile Didem Sarı'nın 12 yıllık evlilikleri dostça bitmişti. Bir süre sakin kalan çift, sonrasında birbirlerine girmişti.

İzzet Antebi, mayıs ayında da Tuvana Türkay ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Didem Sarı ise ismi henüz öğrenilemeyen bir beyefendi ile tatilde yakalanmıştı.

İlişkilerinde ciddi oldukları ve evlilik hazırlıkları yaptıkları ileri sürülmüştü. Tüm bunların ardından İzzet Antebi'nin eski eşi Didem Sarı'dan şoke eden bir ifşa geldi.

Didem Sarı geçtiğimiz günlerde çok konuşulan bir iddia ortaya attı; eski eşi İzzet Antebi’nin boşanmadan önce Çağla Şıkel’le aşk yaşadığını öne sürdü ve ikilinin mesajlarını yayınladı.

Şıkel’le ilişki yaşamadığını açıklayan İzzet Antebi, savcılığa başvurarak “özel hayatın gizliliğini ihlal” ve “iftira” suçlarından şikayetçi oldu. Ayrıca eski eşi hakkında “konuşmama kararı” aldırdı.

İzzet Antebi, iki çocuğunun annesi Didem Sarı’dan geçen yıl boşanmıştı.

Harika Avcı 'Öldü' haberlerine tepki gösterdi Harika Avcı 'Öldü' haberlerine tepki gösterdi

Çağla Şıkel de mahkemeye başvurup korunma talebinde bulundu. Dilekçede, “İki çocuk annesi Şıkel’in kadınlığına, namusuna, aile şerefi ve saygınlığına karşı yapılmış bu iftira, bir kadına yapılan en büyük şiddettir” denildi. Ancak mahkeme, taraflar arasında aile bağının olmaması ve ısrarlı takibin yaşanmaması nedeniyle talebi reddetti.