21 Ocak'ta yaşanacak Yeni Ay'da hangi çalışmaları yapmak lazım?

21 OCAK 2023 YENİ AY ÇALIŞMASI
 
İhtiyacınız olacak malzemeler
1 Adet Portakal
2 Adet Beyaz Mum
3 Yemek Kaşığı Kurutulmuş Biberiye
2 Çubuk Sandal Ağacı Tütsüsü
9 Adet İri Kaya Tuzu
2 Adet Küçük Dumanlı Kuvars
 
Hazırlanışı:
1 adet portakalınızı ortadan ikiye kesin üç yemek kaşığı kurutulmuş biberiyeyi kestiğiniz portakalların üzerine güzelce eşit şekilde serpiştirin.  2 adet beyaz mumunuzun üzerine aşağıda ki sembolü çizin ve kesmiş olduğunuz portakalların içine yerleştirin. Daha sonra kaya tuzlarını serpiştirerek iki adet dumanlı kuvarsınızı birer birer portakalların üzerine yerleştirin iki çubuk tütsüyü portakallara yerleştirdiğiniz mumların sağ ya da sol yönüne yerleştirin. İstediğiniz yöne yerleştirebilirsiniz. Mum ve Tütsüleri Yakmaya başlamadan önce
Auranızı bedeninizi kalbinizi temizlemeye niyet edin ve aşağıdaki sözleri içinizden tekrarlayın.
 
Tepeden tırnağa, enerjim temizlendi. İçeriden ve dışarıdan, Ruhsal ve bedensel enerjim saf ve gerçek haline erişiyor arınıyor yenileniyorum ben temizlendim ben dengeliyim tüm yaşamsal alanlarıma sevgi huzur ve uyum yayıyorum.” “Alanımı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Artık benim en yüksek hayrımla uyumlu olmayan her şey, durgun ve karanlık olan her şey şimdi bu alandan kalkıyor. Tüm yaşamsal alanlarım temizlendi. Alanım benim için en yüksek titreşimlerle uyumlu.” Ve öylede oldu.
Diyerek mum ve tütsülerinizi yakın. Yanan muma odaklanarak aşağıdakileri söyleyin.
 
“Niyetlerimi Yüce Allah’a yeryüzüne, güneşe, aya ve yıldızlara arz ediyorum. Şimdi yoluma çıkan tüm güzellikleri maddi manevi şifa ve zenginlikleri karşılamaya başlıyorum. Olmasını istediğim duygu alanlarına açık olmayı seçiyorum. Hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmek söz konusu olduğunda, Evrenin benim için sunduğu rehberliğe açığım. Evrenle bir bütünüm. Artık tüm kapılar benim için açılıyor. Ve öyle de oldu.
 
 
Bunları yaptıktan sonra dilediğiniz gibi dua edebilirsiniz. Yüce yaratana saf duygular ve temiz bir kalp ile dualar arşta onun yüce makamında yerini bulur.