Dr. Özgür Esen Çetiner

Tüm Makaleleri

Dr. Özgür Esen Çetiner

Tıp eğitimini Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Dr. Özgür Esen Çetiner’in mesleki ilgi alanları; medikal estetik, ozon, nöral terapi ve proloterapidir. Özellikle medikal estetik ve ozon tedavisi konusunda uzmanlaşan Dr. Özgür Esen Çetiner bu alanlardaki eğitimini Londra’da tamamlamıştır.
Ayrıca yurt içinde ve yurt dışında pek çok eğitime katılmış ve sertifikalar almıştır. Dr. Özgür Esen Çetiner; özellikle medikal estetik alanında ezbere yapılan uygulamalardan ziyade hasta odaklı, kişiye özel planlanan tedavi yöntemlerini benimsemekte, etik değerler çerçevesinde hasta memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Dr. Özgür Esen Çetiner! GLUTATYON NEDİR?

Dr. Özgür Esen Çetiner "GLUTATYON NEDİR?" sorusunun cevabını veriyor. Glutatyon serbest radikalleri yok ederek vücudu koruyan çok güçlü bir antioksidandır.

Alloblast "Yeniden Doğuş"un Anahtarı

Alloblast hücresel ve gen tedavileri ile dokularımızı organlarımızı onarmaya başladığımızı bize gösteren "Yeniden Doğuş"un anahtarı.

Ozon tedavisi ile depresyondan kurtulabilir misiniz?

Ozon tedavi sayesinde vücudumuza ve beynimize yeterince oksijen gideceği için beyin fonksiyonlarını daha rahat yerine getirebilir ve kaliteli yaşam artışı görülür.