İstanbul'un Beyoğlu ilçesi Taksim mevkiinde bulunan en işlek caddelerden birisi olan İstiklal Caddesi'nde menfur bir saldırı gerçekleşti.

Merhaba sevgili okurlar;

13.11.2022 pazar günü İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde Taksim mevkinde en işlek caddelerden biri olan İstiklal Caddesi'nde bir patlama meydana geldi ve birçok vatandaşımız bu patlamadan etkilendi.

6 vatandaşımız hayatını kaybederken yaklaşık 80-90 kişide yaralanmıştı öncelikle vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum, yaralı vatandaşlarımıza ise şifa diliyorum.

Bu saldırıya kim sebep oluyorsa kim yaptırıyorsa kim yapıyorsa yazımın başında söylemek istiyorum Allah belasını versin Bu saldırılar niye oluyor arkadaşlar biliyor musunuz? İşte bu sayacaklarım olduğu için bu ülkede bu saldırılar oluyor aynen şöyle;

Türk Devletleri birleşerek, Türk Birleşik Devletleri resmen kuruluyor. Avrupa'dan bir ülke bile içerisinde var. KKTC ilk kez bir uluslarası anlaşmada statü elde ediyor. Türkiye bölgesinde her geçen gün savunma sanayi ile güçleniyor. Terör örgütlerinin Türkiye'de maşaları tek tek etkisiz hale getiriliyor, Doğu Akdeniz'de Libya Cezayir anlaşmaları ile Girit'in 4'te 3'nün Türkiye'ye ait olduğu ortaya çıkıyor. TOGG ve doğalgaz derken eski tarihi sınırlarına yumuşak güç ile tekrar geri dönen bir Türkiye var.

Tabi bu yanıbaşımızda Yunanistan'a, Güneyde Terör örgütlerine silah desteği veren ülkelerin işine gelmiyor bu mesaj "Sen Kendi İç İşlerine Dön" mesajıdır bu mesaj sana biçtiğimiz rolden çıkma mesajıdır. Bu mesaj sen uluslarası oyuncu olma sen piyon olmaya devam et mesajıdır.

Asla ve asla yıldıramayacaksınız burası Türkiye Cumhuriyeti burası Avrupa'ya diz çöktürmüş bir ülke ve birçok başarıya imza atmış bir ülke herkes akıllı olacak bizim iç meselemiz bizi ilgilendirir hiçbir zaman dışarıdan birilerinin bu ülkeyi yönetmesine izin vermedik vermeyeceğiz de bunu herkes böyle bilsin.

Kim ki bu saldırıya sebep oluyorsa çanak tutuyorsa Türkiye Cumhuriyeti bunu yapanlara hesabına en kısa zamanda verecektir bunu da herkes böyle bilsin ben devletime güveniyorum.

Yazımı sonlandırmadan önce şunları da söylemek istiyorum;

Terör haberleri terör örgütlerinin oksijenidir! Asla yaralı ve ölü fotoğrafı yayınlanmayın! Devletimizi aciz gösterecek bir paylaşım onların istediği planladığı şey bu oyuna gelmeyin!

Geçmiş olsun Türkiyem Biz bu bayrağa aşığız, Türkiye hesap sormasını iyi bilir!

Kalın sağlıcakla.