Merhaba sevgili okurlar.

Bugün Beşiktaş’ın başarısından bahsetmek istedim. Haftalardır harika futbol oynayan Beşiktaş bugün yine Erzurumspor deplasmanında büyük bir başarıya imza attı gerçekten 4 - 2’lik galibiyeti harika goller ile süsledi.

Beşiktaş Gerçekten bugün harika golleri imza attı ki, Larin’in golü gerçekten güzeldi. Bunun üzerine Rachid Ghezzal gerçekten dillere destan dı. Şunu söylesem gerçekten ayıp olur mu bilmiyorum ama bu Lig'in en iyi futbol oynayan takımı gerçekten Beşiktaş. Bunu açık açık söyleyebilirim. Çok güzel futbol oynuyorlar, Sergen Yalçın'ı ayrıca tebrik ediyorum elindeki kısıtlı kadroya rağmen en yakın rakibine 7 puan fark attı ve şu anda şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi.

Sergen Yalçın'a bu şampiyonluk gerçekten yakışacaktır. Önümüzdeki hafta kendi evinde zorlu bir Ankaragücü maçı var, bu maç Beşiktaş açısından gerçekten çok zor olacak gibi görünüyor. Çünkü Ankaragücü şu sıralar çok iyi futbol oynuyor diyebilirim.

Beşiktaş açıkçası yabancıları ile gülüyor, bugün baktığımızda Oğuzhan'ın atmış olduğu gol de güzel Erzurumspor kalecisinin çok büyük hatası var tabii gol de ona ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Arkadaşlar sevgili okurlar saha zeminine değinmeden edemeyeceğim. Futbolcuların anlattığına göre gerçekten çok kötüymüş.

Biliyorsunuz Cenk çok kötü sakatlandı, Sergen Yalçın'ın açıklamasına bakarsak Cenk Tosun 5 - 6 ay sahalardan uzak gibi İnşallah kötü bir şey yoktur tez zamanda sahalara geri döner. Biliyorsunuz ki Avrupa Şampiyonası var milli takım açısından bu kayıp çok kötü oldu tez zamanda iyileşirsin İnşallah Cenk.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar bir sonraki yazımda görüşmek üzere.